Moc doteku v Ayurvédě sobota 18.4.2015

fota ze semináře najdete ve fotogalerii
 
Zvu vás na sobotní seminář s Ajayem - Moc doteku v ayurvédě.
 
 Seminář moc doteků v ájurvédě Vám objasní, co všechno se pod pojmem dotek skrývá. Probereme různé koncepty doteků, jejich funkce, také si odpovíme na otázky jako: Jak na dotek reaguje naše tělo a mysl, jak mám masírovat, jaké oleje používat? Nahlédneme na dotek i z lékařského hlediska a seznámíme se s marmovými body. Podíváme se i na pulzovou diagnostiku. A samozřejmě budeme masírovat.
 Seminář vede zkušený, česky mluvící učitel ayurvedy a jogy, Ajay Bobade, pocházející z Indie z tradiční bráhmanské rodiny. Seminář je vhodný pro jednotlivce, partnery, přátele, maséry, fyzioterapeuty nebo třeba pro lidi, kteří s dotekem pracují. Dotek je důležitý v běžném i osobním životě. Přijďte se o něm dozvědět něco víc a také si užít vzájemnou masáž.
 
Co s sebou: 
    malý a velký ručník, 
    deku, která se může zamastit od oleje
    kdo se stydí, plavky 
    gumičku na vlasy
    vlastní jídlo a pití
Místo konání:
    Yoko studio, Rychnovská 81, Jablonec n.N - Kokonín, 
    ve směru od Jbc poslední dům po pravé straně těsně před kruhovým objezdem 
 
Čas: 9:00 - 17:00  
Cena: 490 Kč
V neděli nezávisle navazujeme jogou s Ajayem, od 8:00-14:30, cena 400 Kč
 
Rezervace a dotazy:
    email: majda.halamova@gmail.com
    tel.: 737 291 505
Rezervace místa je platná po zaplacení zálohy 250 Kč (ayurveda). Chcete-li se zúčastnit obou dní (ayurveda a joga), prosím o zálohu 450 Kč. Platba buď osobně nebo na účet 2159828183/0800 jako variabilní symbol prosím uveď'te vaše tel.číslo a do zprávy pro příjemce vaše jméno a příjmení.
 
Těším se na Vás. :)